KONTAKT OS

A.C. Stilladser

Tårnfalkevej 24

2650 Hvidovre
Tlf.: 3677 1155
Fax: 3677 1113
E-mail: ac@acstilladser.dk
CVR nr. 77107010

Bankforbindelse:

Nordea
2186 2551402943

Tage Nielsen

Direktør

Indehaver

Mobil: 4050 6187

tage@acstilladser.dk

Bjarne Olsen

Adm. Direktør

Tilbud, Ledelse, Medejer

Mobil: 2234 7434

bjarne@acstilladser.dk

Michael Nielsen

Konduktør

Entreprisestyring, personaleledelse

Mobil: 2263 3632

michael@acstilladser.dk

Jesper Olsen

Konduktør

Mobil: 3018 6002

jesper@acstilladser.dk

Rene Aastrand
Salgsdirektør

Mobil: 40 14 66 80
rene@acstilladser.dk

Lone Bindslev

Bogholder

Mobil:

lone@acstilladser.dk

Morten Christiansen
Plads og logistikansvarlig

Mobil: 30 18 60 06
morten@acstilladser.dk

Peter Bergen

Konduktør

Ansvarlig for metroarbejde

Mobil: 30186003

bergen@acstilladser.dk

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

FIRMAOPLYSNINGER

​A.C. Stilladser A/S // CVR. 77107010

FIND OS

​Tårnfalkevej 24 // 2650 Hvidovre

Kontaktoplysninger

Fakturering

Fakturaer til AC Stilladser bedes sendes til faktura@acstilladser.dk